شانه سیاره خورشید مقابله خورشید اخبار علمی و آموزشی

شانه: سیاره خورشید مقابله خورشید اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد.

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

عبارات مهم : والیبال

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی در گفت و گو با برنامه رادیویی پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی در مورد اوضاع پیکان اظهار داشت: ما جهت سومین سال متوالی با مجید جلالی به همکاری مان ادامه دادیم و در این مدت برنامه ریزی و نگاه خاص ای به بخش پایه داشتیم. خوشبختانه از این نگاه هم نتیجه گرفتیم و از محصولات خودمان استفاده کردیم و توانستیم منافع ملی را هم تأمین کنیم.

وی در مورد اینکه سقفی جهت قراردادهای کلوب پیکان در نظر گرفتند، تصریح کرد: کلوب ما مجمع دارد و همه چیز تحت کنترل هست، ما سال گذشته روی تعدادی جوان برنامه ریزی کردیم و آنها توانستند اوج بیایند، ما در تیم های پایه مبالغ قرارداد را به صورت حقوق و مثل کارمندان پرداخت می کنیم که این مسئله باعث ایجاد انگیزه می شود و فشار مالی کمتری به کلوب می آورد. ما بر این اساس کارمان را پیش بردیم و خوشبختانه هم توانسته ایم کار به خوبی پیش ببریم و مشکلی بابت قرارداد بازیکنان و مربیان نداشتیم.

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

مدیرعامل کلوب پیکان در مورد اینکه از تیم های پایه پیکان تجلیل شد خاطرنشان کرد: تیم های ما در بخش آسیاویژن درخشیده اند و توانستیم در رده های سنی متفاوت روی سکو برویم، افرادی که دارای صلاحیت فنی و اخلاقی هستند، با صلاحدید کادر فنی به تیم بزرگسالان انتقال پیدا می کنند. مجید جلالی هم قطعا مثل سال گذشته در ادامه لیگ از جوانان استفاده خواهد کرد. پیکان در تمامی تیم های ملی هم نماینده دارد، همین الان در رده امید با وجود نیاز کادر فنی، چهار بازیکن ما عازم عراق شدند و امیدواریم اول از همه جهت کشور و سپس جهت کلوب بافایده باشند.

وی در مورد اوضاع تیم والیبال پیکان عنوان کرد: ما می خواهیم روش فوتبال را در والیبال هم به کار ببریم، می دانیم در والیبال ما با عدم ارزش افزوده روبه رو هستیم، در فوتبال هرکدام از تیم ها که در رده های متفاوت مثل لیگ یک، لیگ دو و لیگ برتر فعالیت می کنند قیمتی دارند ولی این اوضاع در والیبال وجود ندارد و باعث می شود که افراد دارای سرمایه کمتر مجاب به حضور در والیبال شوند، ولی به خاطر برند پیکان می خواهیم در مسابقه های شرکت کنیم و با استفاده از جوانانمان، پای به مسابقه های بگذاریم و تیمی خوب را تشکیل دهیم.

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد.

شیعی در مورد حضورش در هیأت رئیسه فدراسیون و اینکه آیا فدراسیون فوتبال اساسنامه دارد، عنوان کرد: ما اساسنامه داریم، براساس پیگیری هایی هم که کردیم معتقدیم باید قانون اجرا شود و این کار در چارچوب استانداردهای فیفا پیش برود. اعتقاد دارم باید تمامی پرسشها مهم پیگیری شود، در مورد اساسنامه تاکنون چیز خاصی مشاهده نکردیم و خودمان هم روی این عنوان حساسیت داریم، باید در چارچوب قوانین فیفا تمامی کارها مورد نیاز صورت بگیرد، من از مسئولان حقوقی هم که پرسیدم نگرانی از این بابت نداشتند.

وی در مورد اینکه سخنگوی قوه مجریه اعلام کرده اساسنامه فدراسیون فدراسیون فوتبال مصوبه دولت را ندارد وباید در هیأت دولت به تصویب برسد، گفت: در دوران گذشته این اتفاق افتاده هست. ما پیگیر عنوان خواهیم بود، طبق گزارش هایی که از دوران قبل به ما اعلام شده، اساسنامه تأیید شده است هست. اختلاف نظر هر لحظه وجود دارد و من قضاوتی نمی کنم. در هیأت رئیسه بحث های مفصلی صورت می گیرد و در مورد اساسنامه هم صحبت می شود، اگر نیاز به عوض کردن باشد این اتفاق می افتد، ما نقش مان را فراموش نمی کنیم و پرسشها را دنبال می کنیم. همه به دنبال انجام کار براق هستیم و همه مباحث پیگیری می شود.

مدیرعامل پیکان در پاسخ به این سؤال که اگر فدراسیون مستقل است آیا دولت جهت آن بودجه مشخص می کند و پول قرارداد کارلوس کی روش را می دهد، تصریح کرد: دولت کمک می کند و قصد دارد به موفقیت زیاد کمک کند، من از این نظر به عنوان نگاه می کنم. بعید می دانم بودجه ای جهت فدراسیون تخصیص داده شده است یافته باشد، ولی دولت گاهی کمک می کند و در این راستا کار را پیش می برد.

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

شیعی در مورد اینکه آیا قرار است اساسنامه عوض کردن پیدا کند، گفت: اساسنامه دو پایه مهم دارد، اول اینکه باید مطابق بر استانداردهای فیفا باشد و دوم اینکه مطابق با قوانین داخلی باشد، اگر این دو پایه مرسوم شود، اساسنامه خوبی را مشاهده می کنیم و در همه جای دنیا اوضاع به این شکل هست، قطعا در فرانسه و کشور عزیزمان ایران اساسنامه به خاطر قوانین داخلی تفاوت هایی دارد ولی مهم اصل عنوان است که باید براساس این دو پایه همه چیز در نظر گرفته شود.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در مورد مطرح شدن بحث بازنشسته ها و اینکه چه آینده نگری از این امر دارد، گفت: من از این مسئله استقبال می کنم، ما تأثیر استفاده از نیروی جوان را در گذشته زیاد دیدیم، نمونه بارز این مسئله در دوران دفاع مقدس بود که فرماندهی جنگ به جوانان رشید سپرده شد و آنان هم به خوبی آن مسئله را مدیریت کردند، آیا الان که جوانان بسیار نسبت به پرسشها فراتر و بهروزتر شدند این اتفاق نیفتد، به نظر من این اتفاق میمونی است که امیدواریم اجرایی شود و همه از آن استقبال می کنند.

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد.

شیعی در آخر خاطرنشان کرد: می خواهم در مورد عنوان کارلوس کی روش صحبت کنم، هیأت رئیسه ادامه همکاری با کی روش را تأیید کرد و تأکید بر این دارد که این اتفاق بیفتد. قرار شد مدیر فدراسیون امور مربوط به این عنوان را دنبال کند، فقط در این میان وقفه ای در مورد بحث حقوق به وجود آمده، حقوق کی روش حاضر است ولی به علت اوضاع بانکی نتوانستیم آن را واریز کنیم، اصل عنوان این است که ما به دنبال ادامه همکاری هستیم، ولی باید پرسشها جزئی هم درست شود. دو ماه حقوق کی روش به بانک واریز شده، ولی نتوانستیم آن را به حساب کی روش واریز کنیم، ممکن است در این امر حساسیت هایی ایجاد شود ولی هیأت رئیسه ادامه همکاری با کی روش را تأیید کرده هست.

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

واژه های کلیدی: والیبال | تیم والیبال | فدراسیون فوتبال | عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog